Yeni müşteri temsilcisi iş ilanları

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş


Müşteri temsilcisi iş ilanları

Yeni müşteri temsilcisi iş ilanları

 

Yeni müşteri temsilcisi iş ilanları;

"yetiştirilmek üzere müşteri temsilcisi, reklam tanıtım iş ilanları, müşteri temsilcisi iş arama, tekstil müşteri temsilcisi iş ilanları, tekstilde müşteri temsilcisi, müşteri temsilcisi eleman ilanları, pazarlama satış iş ilanları, yeni iş, müşteri temsilcisi aranıyor iş ilanı, müşteri temsilcisi iş ilanları, müşteri temsilcileri, tekstil müşteri temsilcisi aranıyor, müşteri temsilcisi ne iş yapar, satış temsilcisi aranıyor, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. İş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


Vodafone partner çağrı merkezimizde çalışacak çözüm odaklı bayan elemanlar alınacaktır. 

Yayın Tarihi: 2.12.2016 CAM fabrikasında çalışmak üzere bilgisayar kullanabilen bayan müşteri temsilcisi alınacaktır. Sarıgazi 

Yayın Tarihi: 2.12.2016ANADOLU, Avrupa Yakası Dry Center'lara Bayanlar 

Yayın Tarihi: 2.12.2016GALATA'daki büromuzda müşteri ilişkilerine, lise, MYO, üniversite mezunu diksiyonu düzgün bayan- ön muhasebeye, sekreterliğe bayan. Photoshop tercih nedenidir.

Yayın Tarihi: 2.12.2016


02/12/2016 16:33

107 total views, 0 today