Sarı Sayfalara Seri İlan vermek?

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş


Hemen ilan vermek için;

İlan vermek istediğiniz kategoriye tıklayarak kısa bir sürede ilan verme işlemini tamamlayabilirsiniz. İlan sipariş formunu dikkatle doldurmalısınız.


Seri ilan sipariş formu açıklamaları

Gazete okurlarının ucuz, hızlı ve pratik ilan ihtiyacı ile başlayan, Emlak, Eleman, Vasıta ve Çeşitli ilan Ana başlıkları altında kategorilere ayrılmış, günlük yayınlanan ilanlardır. Gazetelere Seri ilan vermek için; Giriş Sayfamızda Seri ilan vermek istediğiniz gazete logo’suna tıklayınız. Açılan sayfa üzerindeki Seri İlan seçeneği ile açılan Seri İlan Formu’nu doldururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

1- Sırasıyla, ilanın yayınlanmasını istediğiniz Ana Kategori’yi (Eleman, Emlak, Vasıta, Çeşitli), Alt Kategori’yi (Eleman / Anketör, Emlak / Satılık İşyeri, Vasıta / BMW, Çeşitli / Zayii), Baskı bölgesini (Ankara, İstanbul, Türkiye) seçiniz.

2- İlan başlığı (14 Punto) isteğe bağlıdır. İlanınıza özelleştiren, diğer ilanlardan daha görünür yaparken ekstra ücrete tabiidir. (1 başlık = 10 kelime fiyatı) İlan başlığı istenmiyorsa bu satırı boş bırakabilirsiniz.

3- İlan metnini yazarken hesaplamanın kelime adedine göre yapılacağını unutmayın. Gereksiz kullanılan her bir kelime ve rakam artı bir maliyettir. Bu maliyeti mümkün olduğunca düşük tutmanızı öneririz. İlan metni içinde kelime veya rakamdan sonra mutlaka bir boşluk bırakınız. M2, KM. gibi alan ve ölçü birimleri yazarken boşluk yerine nokta koyunuz. Telefon numaralarını yazarken alan kodu dahil boşluk gelen yerlerde nokta koyunuz.

4- İlanın Yayın günlerini işaretleyiniz. Böylece yan tabloda ilan tutarı da görülür.

5- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz. Sizinle hızlı bir iletişim içinde olmamız gerektiğini lütfen unutmayın.

6- Yazdığınız ilan metni kategorisine uygulanan promosyon veya kampanya varsa operatörlerimiz bu konuda sizi bilgilendirecektir.


Sarı Sayfalara Seri İlan verme işleminin tamamlanması:

Seri İlan Formu bize ulaştığında operatörlerimiz kısa zamanda ilan siparişini tamamlar.

26/09/2014 13:58

Toplam ziyaret 97 - Bugünkü 0