Acele Matbaa Elemanı Arayanlar

Telefon | E-mail:

Yayın Tarihi:

Bitiş Tarihi:

Belirtilmemiş

YENİ MATBAA İŞ İLANLARI


Matbaa Elemanı

matbaa_elemani


ASTEL İplik Dikiş ve Kapak Takma Ustası Alınacaktır. ESENYURT’taki Matbaamıza; 5 Renk Komoride çalışacak Kalfa ve Çıraklar, Kalite Kontrolde çalışacak Baskı Ve Karton Ambalajda deneyimli Elemanlar, Vasıfsız Elemanlar. (Maaş+ SGK+ Yol+ Yemek) ETİKET firmamıza Pedal kesim ustası, sıcak Baskı yakma ustası Esenler KAZANLI Varak Ustaları alınacaktır. Ücret dolgundur. MEGA Basım A.Ş.’ye 10 renkli KBA, Roland 702 usta ve kalfaları alınacaktır MÜLLER Martini Tel Dikiş ve MBO Kırım Ustaları Alınacaktır.


Matbaamıza vasıflı vasıfsız elemanlar alınacaktır. Şaşmaz

HADIMKÖY'deki matbaamıza kutu dikiş ustası HADIMKÖY'deki matbaamıza vasıflı- vasıfsız elemanlar. servisimiz vardır. MATBAAYA Gestetner Ustası Aranıyor. Şişli. SEYRANTEPE'de Matbaaya Kırınmcı+ İplik Dikişci UstalarıHADIMKÖY'deki matbaamıza kutu sıvama ustası OTOMATİK serigraf makinesinde çalışacak usta ve kalfalar. İkitelli


KALEM İşinde Çalışacak Tampon Baskı Ustası aranıyor

YETİŞTİRİLMEK üzere teknikerler, MASTER Flex baskı ustası, OFSET baskı ustası, BUHAR kazanı belgeli (Kazancı) ESENYURT'taki Matbaamıza; 5.Renk Komoride çalışacak Kalfa ve Çıraklar, Kalite Kontrolde çalışacak Baskı Ve Karton Ambalajda deneyimli Elemanlar, Vasıfsız Elemanlar. (Maaş+ SGK+ Yol+ Yemek) KAZANLI Yaldız Ustasları, 4 Renk Ofset Baskı Kalfaları alınacaktır. Topkapı. 50X70 Makinamıza Kalfalar Alınacaktır.

 

07/03/2016 21:29

275 total views, 0 today